99,3% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam989Nie polecam6

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Kartony paletowe - Jakość umieszczona na palecie 0
Kartony paletowe - Jakość umieszczona na palecie

Opakowania paletowe do wysyłki dużych i ciężkich przedmiotów 

Kartony o wymiarach 1200x800x800mm mają zastosowanie w pakowaniu niezwykle ciężkich, gabarytowych przedmiotów, których na plecach zdecydowanie nie przeniesiesz. Umieszczenie złożonego pudła na palecie i wypełnienie go potrzebnymi elementami usprawnia logistykę w halach magazynowych oraz wspomaga wysyłkę paletową, gdziekolwiek tylko jest wymagana. 

 
Karton paletowy na części w znacznych ilościach 

W pudło paletowe bez zastrzeżeń zapakujesz nie tylko wielkie przedmioty, lecz również niewielkie elementy w hurtowych ilościach. Opakowanie paletowe z produkcji MyBox pomieści bardzo wiele i jeszcze więcej. Gdy chcesz spakować w jeden karton elementy o różnej wielkości i zastosowaniu, zbliżone estetycznie, lecz różniące się szczegółowo, warto je odpowiednio posegregować.  Za pomocą przekładek tekturowych, 3 lub 5 warstwowych utworzysz "półki" wewnątrz opakowania, dzieląc zawartość na segmenty, jednocześnie stabilizując produkty w kartonie.  

 

Pudło paletowe, a wypełniacze do paczek 

Polecany przez nas karton nie łatwo zapełnić po brzegi. Zależy oczywiście, co w niego zapakujesz, jednak w wielu przypadkach po zapakowaniu może pozostać wolna przestrzeń w kartonie. Tuż za pustą przestrzenią czai się obawa o przesunięcie się przedmiotów w trakcie transportu. Świetnym wyjściem z tej sytuacji jest wyposażyć się w specjalne wypełniacze do paczek w postaci ekologicznych,  przemysłowych "chrupków". Doskonale odnajdą się w każdej luce wewnątrz kartonu, unieruchamiając resztę przesyłki. 
Skropaki - ekologiczne wypełniacze wolnych przestrzeni w opakowaniu sprzedajemy w 400 litrowych workach, co zaspokoi potrzebę zabezpieczenia Twojej wysyłki w kartonie paletowym. 

 

Opakowanie paletowe, a materiały do zabezpieczenia 

Nawet najmocniejszemu kartonowi na rynku warto pomóc i  ochronić go przed czynnikami, które mogą stać się jego wrogiem. Warunki atmosferyczne czy transportowe turbulencje nie mają siły przebicia, kiedy pod ręką znajduje się folia bąbelkowa i folia stretch. Każdy rodzaj materiałów do zabezpieczenia ma swoje mocne strony, które warto rozróżnić, aby wskoczyć na nieznany dotąd poziom profesjonalnego pakowania. 

Folia bąbelkowa z asortymentu MyBox to idealny kandydat na opiekuna zawartości opakowania. Wykorzystasz jej amortyzujące zdolności jeśli owiniesz nią przedmioty przed umieszczeniem w pudle paletowym. Za jej pomocą możesz również zabezpieczyć ścianki kartonu od wewnątrz. Pęcherzyki powietrza zawarte w folii ochronią każdy towar przed uszkodzeniem, nawet gdy ten niespodziewanie przesunie się w kartonie i uderzy w jego ścianę. 

Folia stretch jest znana ze swojej rozciągliwości, opięcia i wzmocnienia zewnętrznych ścian opakowania. Użyj jej do kompleksowego owinięcia kartonu paletowego z zawartością, a zamówienie paletowe stanie się odporne na czynniki niepożądane takie jak wywrócenie palety, deszczowa aura lub, kto wie, może uderzenie pioruna. 

 

Najlepsze pudło na odpady 

Wspaniałym rozwiązaniem dla posiadacza opakowania paletowego jest przeznaczyć je na pudło odpadowe. Na wielu halach magazynowych, placach budowy, czy innych przestrzeniach wymagających wielkiego porządku, karton paletowy sprawdza się wybornie dzięki swojej pojemności i wytrzymałości. Ustawiając go właśnie na palecie, cały proces porządkowania stanie się znacznie bardziej komfortowy, gdyż za pomocą wózka widłowego lub popularnego "paleciaka" możesz wyładować pudło do większego kontenera na odpady. 

 

Duże kartony jako zbiorcze opakowania 

W wysyłce paletowej sprawdza się pewna praktyczna metoda, która pozwala wiele mniejszych opakowań z produktami zapakować i wysłać w jednym zbiorczym kartonie. jest to zdecydowane ułatwienie, by zamówienie mogło dotrzeć do celu w skondensowany sposób, zostając tym samym  podwójnie zabezpieczone. Dla większej liczby artykułów, sugerowana technika pakowania jest bardzo czytelna i profesjonalna. Jednak najważniejszym jej aspektem jest dysponowanie odpowiednim kartonem zbiorczym - pudłem paletowym. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl