99,2% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1060Nie polecam8

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

kontakt

Obsługa sklepu: 

Bartek 607 778 722

Klaudia 780 012 000

Natalia 667 713 007

e-mail: biuro@mybox24.pl

Opcje przeglądania

Folia bąbelkowa - Terapeuta i ochroniarz Twojego produktu 

Są takie akcesoria, które stają się na tyle zasłużone społeczeństwu, by otrzymać swoje własne święto. Że jak? Folia bąbelkowa? O co tu chodzi?
Do tego wrócimy. Najważniejsze jest przyznać szczerze, że folia pęcherzykowa to jeden z najlepszych środków ochrony paczki. Dzięki powłoce bogatej w charakterystyczne pęcherzyki, folia posiada właściwości amortyzujące. Ostatnie lata na rynku materiałów ochronnych pokazały, że ta właściwość jest czynnikiem decydującym o wyborze naszego produktu, a jego skuteczność wciąż pozostaje nieoceniona. Zapoznaj się z poniższą ofertą mybox24

Folie bąbelkowe

Folia bąbelkowa 100cm x 100m Folia bąbelkowa 100cm x 100m
Producent: My Box
Cena:

89,00 zł

szt.
zobacz więcej
Folia bąbelkowa 100cm x 50m Folia bąbelkowa 100cm x 50m
Producent: My Box
Cena:

55,90 zł

szt.
zobacz więcej

Ostatni poniedziałek stycznia - Dzień Uznania dla Folii Bąbelkowej

Tak, tak. To nie jest żart. Choć sam pomysł brzmi, jakby od żartu się rozpoczął. I to takiego żartu z weekendowego wieczoru. Zawsze jednak musi być najmniejszy powód, aby produkt nie tylko znalazł swoją grupę odbiorców, ale również wzbudzał emocje, czy stał się pewnym symbolem. W ostatni poniedziałek stycznia obchodzimy międzynarodowy Bubble Wrap Appreciation Day. Skąd się biorą jej zasługi i z czego, medialnie, znana jest folia bąbelkowa

 

Relaksacyjne właściwości

Być może zdarzyło Ci się zetknąć z folią bąbelkową. W domowym  zaciszu, podczas rozpakowywania przesyłki. Aż tu nagle - niewinnie, impulsywnie zacząłeś strzelać pęcherzykami. I nie mogłeś przestać dopóki nie "ustrzeliłeś" wszystkich. Znajome? 
Jest coś interesującego w pęcherzykach, co przyciąga nie tylko klientów potrzebujących folii do celów zawodowych. Folia bąbelkowa potrafi uwieść rzeszę ludzi swoimi relaksacyjnymi właściwościami, uwalniającymi się właśnie podczas pękania pęcherzyków. Choć brzmi to co najmniej specyficznie, pozytywny wpływ pstrykających bąbelków na fale mózgowe został naukowo udowodniony. A nawet gdyby nikt nie udowodnił - klienci dalej by pstrykali,  tylko nie wiedzieliby dlaczego. 

 

Bąbelek doskonałym izolatorem 

Materiał opakowaniowy w postaci folii bąbelkowej pełni funkcję doskonałej izolacji. Jest w stanie owinąć każdy element, skutecznie go odseparowując i chroniąc najszczelniej jak tylko się da. I tak jak w przypadku terapeutycznych możliwości folii,  cechy izolacyjne również wywodzą się ze  struktury pęcherzyków. Zobaczcie, jak wiele zawdzięcza im folia bąbelkowa. 

 

Czekamy na Twoją satysfakcję, 

Zespół My Box

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl