99,2% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1060Nie polecam8

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

kontakt

Obsługa sklepu: 

Bartek 607 778 722

Klaudia 780 012 000

Natalia 667 713 007

e-mail: biuro@mybox24.pl

Tektura na fali 

Chwila oddechu dla opakowań kartonowych. Nie można przecież bez przerwy egzystować na świeczniku. Skupimy się przez chwilę na interesujących krewnych pudełka tekturowego. Przed państwem przekładki tekturowe.  Doskonałej jakości płaty tektury w trzech lub pięciu warstwach, przeznaczone do ochrony powierzchni płaskich, wypełnienia do paczek, czy  zabezpieczenia palety euro i przemysłowej. Przekładka może mieć niezliczoną ilość zastosowań, wedle indywidualnego uznania.  Gotowy arkusz tektury jest  znany jako  elementarny surowiec do produkcji opakowania. Pora odczarować istniejący stereotyp, uzupełniając jego atuty, o te mniej oczywiste. 

Przekładki tekturowe

Przekładka tekturowa 1200x800 3W - 10 szt.  Przekładka tekturowa 1200x800 3W - 10 szt.
Producent: My Box
Cena:

40,00 zł

( 1 szt. = 4,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Przekładka tekturowa 1200x800 3W 310g/m2 - 10 szt. Przekładka tekturowa 1200x800 3W 310g/m2 - 10 szt.
Producent: My Box
Cena:

25,00 zł

( 1 szt. = 2,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Przekładka tekturowa 1200x800 5-warstwowa- 10 szt.   Przekładka tekturowa 1200x800 5-warstwowa- 10 szt.
Producent: My Box
Cena:

45,00 zł

( 1 szt. = 4,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Arkusz tektury - przyjaciel natury

Wybierając przekładkę tekturową jako materiał ochronny, warto wiedzieć, że tak jak wszystkie nasze produkty, pochodzi ona w 100% z recyklingu. Idąc tym torem,  kupiona na mybox24 formatka tekturowa to wielki plus dla środowiska. Pomóż sobie oraz ekosystemowi.  W wielu aspektach życia prywatnego i zawodowego można odnaleźć przestrzeń dla dobra natury. Warto ją wykorzystać. 

 

Przekładka tekturowa na wymiar

Produkujemy arkusze tektury pod specjalne, osobiste zamówienia. Nie jest to problemem, gdyż sama tektura pod względem wymiarów może być bardzo uniwersalna, a jej modyfikacja odbywa się stosunkowo niskim kosztem. Jeśli posiadasz specjalne życzenia - poinformuj nas. Wysoka jakość papieru pozostanie niezmienna. 

 

Przekładka tekturowa 3-warstwowa

Bardziej elastyczne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. 3 warstwy tektury bardzo dobrej jakości, o gładkich płaszczyznach zewnętrznych i  falistym papierze wewnątrz arkusza. Struktura tektury nadaje produktowi odpowiednią elastyczność, amortyzację i estetyczność. 3-warstwowa wersja przekładki jest również bardziej sprzyjająca indywidualnym poprawkom. 

 

Przekładki tekturowe 1200x800 5-warstwowe

Potrzebujesz mocnych przekładek? Nie prawda. Potrzebujesz najmocniejszych przekładek na rynku tektury 5-warstwowej. Ta wersja przekładki jest sztywniejsza o dwie warstwy i choć o dwie warstwy mniej elastyczna, to jednak o dwie warstwy mocniejsza. A często sytuacja wokół nas wymaga wyjątkowej mocy.  Zadbaj więc o szczególny profesjonalizm. 
Zawodowo sklejone 3 linery* na przemian z podwójnym flutingiem* zapewniają wytrzymałość tylko i wyłącznie... wysokich lotów. 

Liner * -  warstwa płaska  
Fluting * - powłoka falista 

 

Kompleksowe zastosowanie tektury

Tektura z mybox24 jak ryba w wodzie czuje się podczas organizacji prac remontowych. Tworzy płaszczyznę ochronną w miejscach, które są narażone na choćby najmniejszy uszczerbek.  Jej walory zabezpieczające, amortyzujące lub scalające pomogą we właściwym funkcjonowaniu firm kurierskich oraz podwyższą jakość Twojej przeprowadzki. 
Ustalmy jednak jedną rzecz. To tylko kawałek dobrej jakości tektury - prosty w swojej konstrukcji. Uniwersalność jest więc niemal wpisana w jej naturę, niczym hasło na kartonach z nadrukiem. W zgodzie z tym tropem, to Ty zdecyduj, w jakim celu ją użyć. Po wszystkim, podziel się z nami swoją satysfakcją.

 

Zespół My Box

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl