99,2% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1143Nie polecam8

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

kontakt

Obsługa sklepu: 

Bartek 607 778 722

Klaudia 780 012 000

Natalia 667 713 007

e-mail: biuro@mybox24.pl

Wysokiej jakości pudełka na części samochodowe

Szanowni państwo. Warto zastanowić się nad ofertą kartonów przeznaczoną dla miłośników motoryzacji. 
Jako potencjalny właściciel samochodu, zapewne wiesz, jak często trzeba o niego zadbać, pamiętając o wymianie opon lub  innych autoczęści. Być może w Twoje potrzeby idealnie wpisze się duży karton do wysyłki części samochodowych. Większe pudełko zadba o bezpieczne przewiezienie błotnika, maski lub drzwi samochodowych.  

Kartony na części samochodowe

Zderzaki, błotniki, drzwi oraz opony? Mamy dla Ciebie odpowiednie kartony

W magazynach firmy My Box znajdziesz pudełka w wielu zróżnicowanych wymiarach, odpowiadających istotnym elementom Twojego samochodu. Poniżej, właściwym kartonom przypisaliśmy odpowiednie autoczęści. Wybierając opakowanie o wymiarach najbardziej zbliżonych do pakowanego materiału, zyskujesz pewność, że będzie skutecznie chroniony. 

 

Kartony na maskę samochodową 

 Pudło o wymiarach 1560x200x1200mm
Długość i i wysokość kartonu jest odpowiednia do pokrycia całej płaszczyzny maski samochodowej. Niewielka szerokość pudełka sprawi, że maska będzie właściwie ustabilizowana. 

 

Kartony na koła samochodowe  

Najlepiej pasuje pudełko w formacie 650x650x250mm

 

Kartony na opony. Pudełka na felgi.  

Również najlepszym rozwiązaniem będzie karton 650x650x250mm

 

Opakowania na drzwi samochodowe

Ze względu na gabarytowe podobieństwo drzwi oraz maski samochodowej, karton w rozmiarze 1560x200x1200mm po raz kolejny sprawdzi się wybitnie.  W przypadku transportu drzwi samochodowych, bardzo istotna istotna jest osłona krawędzi drzwi. W tym celu warto zastosować folię bąbelkową oraz stretch, dostępne w sklepie My Box 

 

Kartony na zderzaki 

Do pokrycia i przechowania zderzaków polecamy solidny karton o wymiarach 1800x600x600mm, wykonany z mocnej tektury 5-warstwowej. Jest to najbardziej profesjonalna opcja również do transportu zderzaków samochodowych. 

 

Pudełka na błotniki 

Oferujemy kartony z podziałem na wielkość błotników potrzebnych do zapakowania. Małe błotniki najlepiej umieścić w karton 1300x200x800. Duże błotniki świetnie wpasują się w pudło 1400x200x900

 

Karton na lusterko samochodowe

Jedno z najmniejszych zewnętrznych części samochodowych najlepiej spakować do naszych drobnych lecz wytrzymałych kartonów klapowych o wymiarach 400x300x300mm. Pudełko w sam raz zabezpieczy wszystkie strony przedmiotu. Skoro jednak mamy do czynienia z wrażliwym materiałem, warto owinąć lusterko wycinkiem folii bąbelkowej. 

 

Karton na klamki samochodowe

Pozostając przy niewielkich opakowaniach, warto je wykorzystać do spakowania i wysyłki klamek samochodowych. Dla pewności zmierz długość klamki, którą potrzebujesz zapakować. Jako, że jest jeszcze mniejsza od lusterka, świetnie ochroni ją karton 400x200x300mm

 

Jak zapakować silnik samochodowy? 

W karton o wymiarach 1200x800x400Idealnie zabezpieczy całą powierzchnie silnika. Pudełko zostało wykonane  z tektury najlepszego gatunku. Dzięki temu zda egzamin zarówno z przechowania, jak i transportu cennej części samochodowej. Profilaktycznie, warto opakować silnik  folią stretch i bąbelkową. Warstwę folii ochronnej warto zastosować we wnętrzu kartonu, wypełniając przestrzeń między krawędziami silnika, a ścianką pudełka. Można również owinąć część folią ze wszystkich stron, jeszcze przed umieszczeniem w kartonie. 

 

Karton na chłodnicę 

A teraz z innej beczki. Zimą, gdy temperatura spada poniżej zera, istnieje pewien patent na problemy z chłodnicą w Twoim samochodzie. Ułożenie kartonu na atrapie chłodnicy skutecznie blokuje dostęp zimnego powietrza z zewnątrz, powodując, że silnik szybciej się nagrzewa. Kilkadziesiąt lat wstecz, trik był znacznie częściej stosowany. Kierując się ankietą Wirtualnej Polski, kilkanaście procent osób stosuje te metodę po dziś dzień, zachwalając jej skuteczność. Jeśli jesteś lub chcesz być wśród nich, na mybox24 znajdziesz kartony z identycznym zastosowaniem. 

 

Jak prawidłowo zapakować chłodnicę? 

Najlepszy w tym celu będzie karton na obrazy w formacie 900x90x800mm. Każdy bok pudełka będzie niezawodną ochroną arcyważnej części Twojego samochodu. 


Twój bezcenny samochód. Nasze bezcenne kartony 

Sam wiesz najlepiej, jaką część swojego auta potrzebujesz zapakować, by następnie wysłać lub przechować. Zmierz odpowiedni przedmiot i dostosuj właściwy karton, przeglądając ofertę mybox24. Cokolwiek wybierzesz, gwarantujemy wytrzymałość i staranność wykończenia opakowania.

 

Zespół My Box

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl